Assassin’s Creed Odyssey Türkçe Yama

Assassin’s Creed Odyssey Türkçe Yama

Assassin’s Creed Odyssey oyunu için hazırladığımız Türkçe yama ile oyunu Türkçeleştirebilirsiniz. Yama tamamen ücretsizdir.

Oyunda yer alan bütün kelimeler tamamen çevrilmiştir. Bu yamayı kullanarak oyununuzu sorunsuz bir şekilde Türkçe yapabilirsiniz.
Yama kurulumundan sonra hikaye, yan görevler ve geriye kalan bütün içerikler Türkçe olacaktır. Yama oyunun v1.5.0 ve v1.0.6 sürümleri ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Korsan kullananlar ve oyunu orijinal olanlar için ayrı ayrı link eklenmiştir.

Orijinal Olmayan Sürüm İNDİROrijinal Sürüm İNDİR

1.5.3 Orijinal sürüm için bunu indirin (Epic Games)

65 yorum

  1. Epic Games ten oyunu edindim yama sorunsuz çalışıyor ancak Alexios’u seçmeme rağmen kassandra yazması sıkıcı bir durum. İsmi geçtim diyaloglar da annemizi bulunca alt yazı ‘çok alımlı bir kız olmuşsun’diyor ama ben erkeğim 🙂 Göze batıyor bir kaç diyalog ta daha denk geldim böyle ama ne yapalım sağlık olsun. Yamağı çevirip bize sunan ekibe sonsuz teşekkürler.

  2. Merhaba herkese, konudaki “1.5.3 Orijinal sürüm için bunu indirin” linkinden yamayı indirdim. Epic Games’ten yeni aldığım AC Odyssey için yamanın kurulumunu gerçekleştirdim. Sorunsuz bir şekilde çalıştı. Paylaşım için teşekkürler Admin!

  3. Epic games ten oyunu satın aldım pc topladım siparisim eve gelince oyunu indirip yamayı kurucam. Epic gamesten aldığımız odyssey e bu yamayi kurabiliyor muyuz? Kurulumu nereye gercekleştirmem gerek?

  4. ben de korsan oyunun v1.5.3 var yama kurduğum zaman oyuna giremiyorum acaba kurulumu mu yanlış yaptım eğer kurulum hakkımda bilgi verirseniz iyi olur ya da sürümle mi alakalı

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*